Logo Logo
Johnnie Walker a jeho limitovaná edice Game of Thrones whisky s názvem White Walker!
  • 11.10.2018
  • Johnnie Walker, whiskey, White Walker

Milovníci knih a seriálů Game of Thrones se dočkali limitované edice alkoholu značky Johnie Walker s názvem White Walker.

Tento jedinečný kousek doputoval do ČR v omezeném počtu pouze 7 tisíc lahví. Proto neváhejte a kupte White Walkera svým známým jako dárek ještě dnes!

Kde koupit White Walkera nejlevněji

Termoaktivní láhev dělá v ledu zázraky

Winter is comming - zima přichází a s ní i láhev White Walker, která je v jedinečné termoaktivní láhvi. Jakmile ji dáte do ledu, uvidíte po chvíli pozoruhodné mrazivé efekty. Jedinečná láhev po namrazení odhalí své tajemství – modravé žilkování a temné proroctví. Ledově vychlazený Bílý Chodec vám nabídne jemné tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce. 

Ti moudřejší si před zimou udělali zásoby. Ale jedna láhev navíc se nikdy neztratí. Obzvlášť takováhle. Novinka má o maličko vyšší obsah alkoholu a číselná symbolika za 41,7 % je jasná – 40 % za tradiční Johnnie Walker Black Label, 1 za Železný trůn, 7 za království Západozemí. White Walker také příznačně staví na single malt whisky z palíren na samém severu Skotska – v Cardhu a Clynelish.

Na své si příjdou milovníci knih i seriálu

Lahev White Walker vychází právě u příležitosti blížící se osmé, finálové, série seriálu Game of Thrones (Hra o trůny). V palírně Johnnie Walker nelenili a vytvořili velmi speciální blend a nalili jej do speciální lahve. 

Limitovaná edice Johnnie Walker White Walker